pentru o grădină s au cumpărat o dată 4000 și 3 plute și s au plătit 320 RON Cu altă ocazie 54 plute de același fel s au plătit 420 RON Cât costă fiecare plută
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări sau nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Ne vedem curând și nu uitați să ne adăugați la marcaje!