Răspuns :
Răspuns:
24 ÷8 = 3-pretul uniu kg
3×13=39 lei - costa 3 kg de mere
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări sau nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Ne vedem curând și nu uitați să ne adăugați la marcaje!