👤

ZAHĂR
Oferta 1: 2 kg la 7 lei
Oferta 2: 3 kg la 9 lei
Lahir
Alegem oferta


Răspuns :

oferta 2 deoarece 1 kg costa 3 lei in timp ce la oferta 1 kg costa 3,5 lei deci OFERTA 2 este mai profitabila