👤

Ana a cumpărat de la piață 3 kg de mere 2 kg de banane și 3 kg de portocale ce sumă a cheltuit dacă 1 kg de mere costă 4 ron 1 kg de banane 6 RON și 1 kg portocale 7 RON Ce rest primește dacă o bag în Ce rest primește dacă plătești ca bancnote de 50 RON?​

Ana A Cumpărat De La Piață 3 Kg De Mere 2 Kg De Banane Și 3 Kg De Portocale Ce Sumă A Cheltuit Dacă 1 Kg De Mere Costă 4 Ron 1 Kg De Banane 6 RON Și 1 Kg Portoc class=